sobota, 25 sierpnia 2007
Bùjiǔ zài Zhōngguó

Przed wakacjami pomyślałam sobie, że jeżeli jeszcze w te wakacje pojadę do Chin, to spełni się moje marzenie i będę niebiańsko szczęśliwa. W ich trakcie przestałam w to wierzyć. A tu proszę bardzo....., chyba już mogę się z Tobą podzielić tą wiadomością. JADE DO CHIN. Normalnie w to nie wierzę, i chyba nie uwierzę dopóki 7 września nie stanę na lotnisku w Okęciu... To będzie przygoda. I to podwójna, bo jadę z ludźmi, dla których będę pilotem. Jeszcze szereg przygotowań przede mną.... No to biorę się do roboty :)

Jak to będzie stanąć przed Przewodniczącym osobiście?

środa, 22 sierpnia 2007
Ja, Şeküre

"Do tej pory zakażdym razem, kiedy przychodziła handlarka Ester, oczekiwałam, że zakochany wemnie mężczyzna zdecyduje się i prześle list, dziękiktóremu serce kobiety takiej jak ja, cieszącej się szacunkiem, jadocześnie ładnej, mąderj i wykształconej wodowy, zabije mocniej. I wprawdzie takie listy dostawałam od adoratorów, ale czerpałam z nich jedynie siłę i cierpliwość by niezmiennie czekać na męża.Teraz natomiast po każdej wizycie Ester mam chaos w głowie i czuję się nieszczęśliwa"

Orhan Pamuk "Nazywam się Czerwień" 

Na dobry początek...
Witam Cię drogi Czytelniku. Jest 22 sierpnia 2007 roku, godzina 23:15 - właśnie założyłam bloga :) Nie jestem tu oryginalna, ale nie o to w tym wszystkim chodzi. Nie naszła mnie również nagła potrzeba zaspokojenia swoich ekshibicjonistycznych zapędów. Właściwie to nie chcę pisać o sobie (ale pewnie będę, bo nikogo nie znam lepiej od siebie). No cóż.... sam zobaczysz. Postaram się, żeby było ciekawie...
Stowarzyszenie CTA - Closer
to Asia CTA News - serwis prasowy
Stowarzyszenia CTA - Closer to Asia Click for Kraków, Poland Forecast Monika Burzyńska's Profile
Monika Burzyńska's Facebook profile
Create Your Badge