Blog > Komentarze do wpisu
Czerwony Konik Oli

Przedstawiam Państwu Czerwonego Konika. Konik to niezwykły. Brak mu podkówek, brak mu biegunów, ale za to jest czerwony, a przede wszystkim bajkowy. Nie oznacza to jednak, że przeznaczony tylko dla dzieci. Wręcz przeciwnie, polecam Konika wszystkim dorosłym, bo bycie dorosłym nie zwalnia z ubarwienia swojego życia tą odrobinką dziecięcej wrażliwości, naiwności, infantylności i zabawy.

Ola Krzanowska stawia pierwsze kroki na rynku wydawniczym. "Owadzie opowieści" to pierwsza książka wydana przez Jej wydawnictwo "Czerwony Konik". Książeczka, do której stworzyła przepiękne ilustracje. Prywatnie Ola należy do osób, które bardzo lubię, i z którymi równie bardzo lubię pracować. 

Czerwonemu Konikowi życzymy sukcesów nie tylko wydawniczych! 

środa, 30 lipca 2008, lanyun

Polecane wpisy

  • Powrót na Daleki Wschód i Kampanie Społeczne

    Poniedziałek, dokładnie tydzień do następnej podróży-pracy. Tym razem czeka mnie coś nowego, więc nie ukrywam lekkiego podekscytowania, ale też mobilizującego s

  • Najlepsza praca na świecie

    Zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania - powiedział przedstawiciel australijskich władz, komentując zamieszanie, jakie wywołało jedno z ogłoszeń o pracę.

  • Leń kontrolowany

    Zmarnotrawiłam już dziś wystarczającą ilość czasu, żeby na koniec dnia oddać się wibracjom przyjemnymch dźwięków. Lubię to marnotrawstwo. Od czasu do czasu sie

Stowarzyszenie CTA - Closer
to Asia CTA News - serwis prasowy
Stowarzyszenia CTA - Closer to Asia Click for Kraków, Poland Forecast Monika Burzyńska's Profile
Monika Burzyńska's Facebook profile
Create Your Badge