Blog > Komentarze do wpisu
Muzyka

Znalazłam nowe dźwięki. I zasłuchuję się od kilku dni. Natknęłam się na nie siedząc i popijając wodę w karocy w Cherubino (prawda, że brzmi tajemniczo ;)). Prawie jak Kopciuszek w drodze na bal, ach... Prawie. No więc, tak siedziałam przez 4 dni z rzędu, specjalizując się w sędziowaniu lania piwa na czas, tymczasem z baru lała się kojąca muzyka. Swoją estetyką wprawiała mnie w spokojny, zrównoważony nastrój, zaciekawiając i pobudzając wyobraźnię jednocześnie. Przy tym głębokie słowa, zwłaszcza "Enjoy the ride", które właśnie ostatnio pomagają zebrać myśli.

Chodzi o nowy album formacji Morcheeba "Drive deep". Jest to kompilacja różnych ciekawych brzmień, ale zaskakująco spójna. Zespół gra muzykę z pogranicza lekkiego popu i trip-hopu. I tylę moge powiedzieć na ich temat, bo zwykle mam problemy z przypisaniem konkretnej etykietki czy stylu muzycznego do wykonawcy. Poza tym nie jestem krytykiem muzycznym. Wystarczy, że mi się coś podoba lub nie. A Morcheeba podoba mi się teraz bardzo.

 

niedziela, 01 czerwca 2008, lanyun

Polecane wpisy

  • Powrót na Daleki Wschód i Kampanie Społeczne

    Poniedziałek, dokładnie tydzień do następnej podróży-pracy. Tym razem czeka mnie coś nowego, więc nie ukrywam lekkiego podekscytowania, ale też mobilizującego s

  • Najlepsza praca na świecie

    Zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania - powiedział przedstawiciel australijskich władz, komentując zamieszanie, jakie wywołało jedno z ogłoszeń o pracę.

  • Czerwony Konik Oli

    Przedstawiam Państwu Czerwonego Konika. Konik to niezwykły. Brak mu podkówek, brak mu biegunów, ale za to jest czerwony, a przede wszystkim bajkowy. Nie oznacza

Komentarze
2008/06/04 09:23:50
Chyba się zaraziłam. ;) Bardzo kojące.
Stowarzyszenie CTA - Closer
to Asia CTA News - serwis prasowy
Stowarzyszenia CTA - Closer to Asia Click for Kraków, Poland Forecast Monika Burzyńska's Profile
Monika Burzyńska's Facebook profile
Create Your Badge