Blog > Komentarze do wpisu
Bez-senność

Bezsenność dopadła mnie ostatnio. I to paradoksalnie, gdy właściwie zaharowuję się do cna. Wtedy, gdy moje ciało najbardziej potrzebuje drogocennego zatopienia się w objęciach Morfeusza, ten nie nadchodzi. Nie kołysze mnie lekko na poduszce. Nie zasypiam. Albo zasypiam z truden nad ranem. Innym razem śpię 2 godziny, gdyż budzę się i czekam na świt. 

Wiem doskonale, że to nie bez powodu... Ale pocieszam się, że taki stan nie może trwać długo. A i ja sama obiecałam sobie stawić czoła wszystkiemu, co ostatnio spędza sen z powiek (nad wyraz dosłownie).

Kilku osobom chcę powiedzieć, że dziękuję, że SĄ. A one już wiedzą o kogo chodzi.

Dawno też nie pisałam nic od siebie - szkoda, że tym razem tak niewesoło...

czwartek, 29 maja 2008, lanyun

Polecane wpisy

  • Powrót na Daleki Wschód i Kampanie Społeczne

    Poniedziałek, dokładnie tydzień do następnej podróży-pracy. Tym razem czeka mnie coś nowego, więc nie ukrywam lekkiego podekscytowania, ale też mobilizującego s

  • Najlepsza praca na świecie

    Zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania - powiedział przedstawiciel australijskich władz, komentując zamieszanie, jakie wywołało jedno z ogłoszeń o pracę.

  • Czerwony Konik Oli

    Przedstawiam Państwu Czerwonego Konika. Konik to niezwykły. Brak mu podkówek, brak mu biegunów, ale za to jest czerwony, a przede wszystkim bajkowy. Nie oznacza

Stowarzyszenie CTA - Closer
to Asia CTA News - serwis prasowy
Stowarzyszenia CTA - Closer to Asia Click for Kraków, Poland Forecast Monika Burzyńska's Profile
Monika Burzyńska's Facebook profile
Create Your Badge